Bakır Boy Boru

Bakır Boy Borular (Cu – Dhp 99,9%) iklimlendirme ve soğutma sistemleri ile sıhhi tesisatlar da kullanılır. EN 12735 – 1 standartlarına göre R220 tavlı ve R290 sert olarak korozyona yüksek dayanımlı üretilen Bakır Boy Borular, uçları kapalı ve nemi alınmış olarak sunulmaktadır.

Lewel Wound Coil 

Lwc Bakır Boru (Cu – Dhp 99,99%) çoğunlukla iklimlendirme, soğutma ve bazı genel mühendislik uygulamalarında kullanılır. LWC Bakır Borular EN 12735 standartlarına göre üretilmiş olup ASTM B280 standartlarını da karşılamaktadır.

Kılcal Borular

Kılcal boruları çıplak, yada PE/PVC kaplı olarak üretilebilmektedir. 300 kg a kadar üretilebilen kangallar halinde, rulolar ve düz boru şeklinde, sert, yarım sert, yada tavlanmış olarak mevcut tur. Ottocool kılcal boruları EN 12449, EN 12450 ve musteri ihtiyacı olan ozelliklere uygun olarak uretilmektedir. Beyazeşyalar, endustriyel soğutucular, sıcak ve soğuk hava regülatörleri, thermocouple lar, termometreler ve basınç saatlerinde kullanim için idealdirler. Perakende satış için değişik uzunlukta rulolar, özel PE paketleme yapilabilir.

Pancake Kangal Boru

Bakır Kangal Boru (Cu – Dhp 99,9% R220 tavlı olarak kangal halinde EN 12735-1 standardında, yüksek korozyon dayanımı, nemi alınmış, temiz ve kapalı uçları ile iklimlendirme ve soğutma sistemlerinde kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Tüm Bakır Kangal borularımız inkjet olarak etiketlenip, shrinklenmiş olarak karton kutu içinde sunulmaktadır.

Bağlantı Elemanları

Bakır Bağlantı Elemanları (Fittings) ANSI/ASME B16.22 ve EN 1254-1 standartları ile özelikle hava, gaz vakum sistemleri, medikal sistemler, sıkıştırılmış gaz bileşenleri için ideal çözümler sağlar. Metrik Çaplar: 6mm ve 133mm arasında İnç Çaplar: ¼” ve 4.1/8” arasında.