Pancake Kangal Boru

Bakır Kangal Boru (Cu – Dhp 99,9% R220 tavlı olarak kangal halinde EN 12735-1 standardında, yüksek korozyon dayanımı, nemi alınmış, temiz ve kapalı uçları ile iklimlendirme ve soğutma sistemlerinde kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Tüm Bakır Kangal borularımız inkjet olarak etiketlenip, shrinklenmiş olarak karton kutu içinde sunulmaktadır.

Bakır Boy Boru

Bakır Boy Borular (Cu – Dhp 99,9%) iklimlendirme ve soğutma sistemleri ile sıhhi tesisatlar da kullanılır. EN 12735 – 1 standartlarına göre R220 tavlı ve R290 sert olarak korozyona yüksek dayanımlı üretilen Bakır Boy Borular, uçları kapalı ve nemi alınmış olarak sunulmaktadır.

İzolasyonlu Kauçuk Boru

Kauçuk İzolasyonlu Bakır Boru iklimlendirme sistemleri, soğutma sistemleri ve endüstriyel uygulamalar için etkili çözüm. Düşük ısı iletkenlik katsayısı sayesinde maksimum tasarruf (0,039W/mK). EN 13501-1 BL-s2-d0 standardı ile maksimum yangın güvenliği. Yangın sırasında zehirli gaz ve duman oluşumu yoktur. HCF – GFC içermez, çevre dostudur.

Montaj Kitleri

Montaj Kitleri, Split ve Vrf sistemler için en uygun çözümü sunar. Kapalı hücreli Polietilen izolasyon ile düşük ısı iletkenlik katsayısı (0,036W/mK) maksimum tasarruf sağlar. Yüksek yangın güvenliği ve yangın söndürme (CL.1- DIN4102 B2) özellikleri sayesinde çok güvenilirdir. (H)CFC içermez, UV ışınlarına ve dış kimyasal etkilere karşı dayanımlıdır.

Bağlantı Elemanları

Bakır Bağlantı Elemanları (Fittings) ANSI/ASME B16.22 ve EN 1254-1 standartları ile özelikle hava, gaz vakum sistemleri, medikal sistemler, sıkıştırılmış gaz bileşenleri için ideal çözümler sağlar. Metrik Çaplar: 6mm ve 133mm arasında İnç Çaplar: ¼” ve 4.1/8” arasında.